Örümcek Adam 30. bölüm

Örümcek, abi nerde kaldın, bütün set seni bekliyor?

Geldim geldim, trafikten anca geldim mk.

Abi sen uçmuyor muydun, ne trafiği?

Lan senin dünyadan haberin yok!…New yorkta ne kadar uçan kahraman olduğunu bilmiyor musun? Batmani var, süpermeni var, demir adam mı teneke mi birisi var, hele o çekiciyle uçan soytarı?  2 cm yakınımdan geçti ha..vızzt diye… ödüm patladı…az daha kafayı gömecektim. Yürüyerek gelsem daha çabuk gelirdim. Metrobüs hattı gelmedi mi hala buraya?

Abi şimdilik Pendik teymiş, en geç üç aya gelir…

VH-funny-picture-spiderman-venom

Ee, bu kaçıncı filim oluyor, karıştırdım?

Otuzuncu bölüm abi.

Otuz? Piyuu..Meri Ceyn ne olacak bu bölümde? Seviyor mu sevmiyor mu?

Seviyor abi, deli gibi ama bir yandan da endişeyle karışıkken seviyormuşçasıına bayılıyor sana ama öte yandan başkalarıyla omlet yerken derin hisler duyuyor gibi oluyor bir yandan da sevgiyle karışık kıskançlıkla nişanlanabilirken gelinlikle kaçıp gelmek arzusuyla doluyken…

 Ya kes hacım! Uzatma!  Desene aynı..aynı Meri ceyn. Ateşin var mı?

Abi sigaraya ne zaman başladın?

random-spider-man-pictures-6

Sen dua et eroine başlamadığıma…bu kahramanlık ne stresli bir iş haberin yok tabi..şu geçen banka soygununu biliyorsun ya?

Evet abi, soyguncuları yakalayıp parayı bankaya götürdüğün…

Ha o işte. Banka müdürü demez mi “bizden çalınan üç milyondu ama burda iki milyon var, neyse buna da şükür” Bak hayvana, sen ne diyon hacı dedim, benim bir milyonu cebellezi yaptığımı mı iddia ediyorsun? Yok ya yanlış anladın örümceğim, belli ki hırsızlar kaşla göz arası bi yere sotelemişler bir miktar da sen tam gelirken..ıfhğ, ver ateş ver! Elim hala titriyor sinirden…

Abi takma kafana şerefsizi, sigortadan para alabilmek için mahsus yüksek söylüyorlar, herkes biliyor. Sen kimsenin kuruşunu almazsın.

Almıyoruz ama adımız salağa çıktı çoktan, saf ve keriz diyenler de var. Böyle traştan parasızlık çekeceğine bir kaçını cebe atsan ne olur diyenler var. Sendeki güç bende olacak paranın mına korum diyor adam, o sümüklü Meri ceyne bakmam, komple Vivid ekibini alırım… Uff, Kafam çok karışık…

Abi yapma, sen çocukların örnek aldığı birisisin. Yakışmaz delikanlıya.

Ha, fotoya devam diyorsun…kendime iyi bir makina alayım diyorum en azından, hala casio exilim le çekiyorum, 3 mega piksel.

Oha abi, durum feciymiş harbiden, o ne ya..en azından bir yarı pro kompak bir makina almalısın, nikkon olur, cannon olur. Yani biliyorsun, biz de de kriz var, malum, hayat pahalı, bir filim rulosu olmuş anasının nikahı, zaten filmler sadece korsan bayilerde satılıyor, getirisi az, masraflar anca karşılanıyor.

Tamam, tamam, hep aynı laflar mk. Bize gelince kriz var, batman hıyarı lüks spor arabalarla gezsin biz maşası zoom olan bir mtb ile gidelim, adalet mi bu şimdi?

Ya valla örümceğim, kalbimi kırıyorsun, bak bu filimde 85 tane aracı havaya uçuracağız, iki asma köprü 7 gökdelen..hepsi bu..dedim krizdeyiz, düşürelim sayıyı, abartmayalım. Bi asma köprü kaç para haberin vardır sanırım?

Neyse işimize bakalım, düşman kim bu sefer?  Galaktus mu, oktopus mu? O venom olmasın gene bak, çok çirkin, izlerken bile midem bulanıyor mkodumun simbiyanı.

Yok yok, endişelenme, düşmanı seveceksin, tam sana göre, bu sefer Çayenler…

Çayen ne lan? Elinden kozmik ateş fırlatan mı?

Hayır be hacım, bildiğin Çayenler, kızılderililer…dedim ya kriz var, bu sefere ekonomi yapalım dedik. Yolda gelirken bir hediyelik eşya dükkanında gördüm, incik boncuk battaniye satıyorlardı, dedim düşman olur musunuz, yemek artı yol artı sigorta varsa tamam dediler. Sigortayı asgariden yaparım deyince biraz mırın kırın ettiler ama kabul ettiler sonunda. Hele etmesinler, işsiz çok, heryer suriyeli dolu, yarı fiyatına gelirlerdi seninle dövüşmeye.

border-patrol

Ah örümcek, sen bu hallere düşecek adammıydın?! Sahi lan, kriz kriz diyorsunuz, nedir bu krizin nedeni? Gidip onu bulup harcayayım, kriz de bitsin? Olmaz mı?

Aman abi ,seni aşar bunlar, gel biz efendi gibi çayenleri dövelim, stresini alması için bir ikisine sahiden vurabilirsin, sağlam adamlar.

Kim oolum bu kadar çekindiğiniz kişiler? Söyle sen

Abi krize neden olan kişi Chicken denilen bir ülkenin sultanı, hiç bulaşma, şeytana pabucu ters giydirir, suya götürür, susuz geri getirir. Halkının yarısı çalıyor ama çalışıyor diyor, el altından terörü hem destekliyor hem bombalıyor, sol eliyle sevip  sağ eliyle dövüyor. Seni dakikada sıfırlar isterse. Quentin hapisanesine  atarlar seni, evini ararlar sandıkta el bombası ve saraya giden adres krokisi bulurlar. Sekiz kere ağırlaştırılmış müebbet yersin.  Zavallı örümceklere işkence yapıyorsun diye kasetini yayınlarlar. Gerçek kimliğini açıklayıp halanı huzurevine verirler.

Ne diyorsun? ver abi ver, gelsin Çayenler siyular, biz işimize bakalım. Aha ağ kartuşu da bitmiş, köşede printırcıda doldurayıp geleyim.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın