Oxford Üniversitesi ,Spor akademisi Bölümü-Downhill-FreeRide kategorisi giriş seviyesi yetenek sınavı test soruları 2016

London Oxford Üniversitesi ,Spor akademisi Bölümü-Downhill-FreeRide kategorisi giriş seviyesi yetenek sınavı test soruları 2016…
STEFAN USTA SİZİN İÇİN SORULARI ÇAL…EE, ÖDÜNÇ ALDI…BU KIYAĞIMIZI UNUTMAYIN…


Daniel_Webster_stealing_Henry_Clay's_thunder_-_cartoon_-_Project_Gutenberg_eText_16960

Soru 1 : V frenli , çelik kadro , 3×7 shimano tourney çekiş sistemine sahip ,ön arka çelik yay amortisörlü bir market bisikleti aldınız ; İlk yapacağınız şey ne olurdu?

A) Hemen resmini çekip “ÖzLondralılar bisiklet forum” sitesine girer , compenentlerini sıralar ve acaba upgrade yapsam mı? diye konu açardım.
B) Hala oğlumu arar, gelir gelmez ona satardım.
C) Hemen atlar güç kaybına aldırmadan şehirde turlardım.
D) Markete geri dönüp iade formu doldurup gıda alışverişi yapardım.

Soru 2: Gece tv izlerken uyuyup kalmışssınız , uyandığınızda watsapınıza bir arkadaşınızın yeni aldığı full amortisörlü üst seviye, karbon bisikletinin fotoğraflarını attığını fark ettiniz, ilk yapacağınız şey ne olurdu?

A) Önce kazasız belasız kullanmasını diler , içimden söverdim.
B) Bi ton küfür yazar , arkadaşım ” ?????” türünden mesajlar yazdığında biraz bekler , “Pardon bro yeğenim almış telefonu , ben yazmadım ” derdim.
C) Arkadaş listemden çıkarır bide üstüne engellerdim.
D) Soruyu anlamadım yaa okuyom ben örenciyim.
wat

Soru 3 : Antreman amaçlı çıktınız bir dağa , efendi efendi downhill yapma niyetindesiniz , piskeletinizin son kontollerini yaptınız , güzelce yağladınız , frenlerinizin havasının neyim kontrol ettiniz , kaskınızı , gopro kameranızı taktınız ve hazırsınız.Tam başlayacakken birden yanınızda 4 x 4 bir arazi cipi durdu ,içerde son ses modern Talking “şeri şeri leydi ” çalıyor. İçinden 6 tane ilik gibi alman manitası indi ve içlerinden en güzel olanı size :” Sorry sir , havaryu tudeyyy?? Ay vant yor for me piknik pilizzzz?? ” dedi. Ne yapardınız?

A) Soruyu anlamadım ki lan ben !!!
B) Onlara “ich kann nicht deutsch florayn , ingiliş ingiliş” derdim.
C) Downhillni yemişim aga bi daha gelmez böyle fırsat deyip börekti , tosttu, kekti ,meyve suyuydu ne var ne yok löpletirdim.
D) Hemen Bob Marleyden ” no vumın no kıray” parçasını söyler , tam gaz başlardım downhilime


PİC

Soru 4 : Şehirler arası uzun bir yolculuğa çıktınız, kan ter içinde kalmışınız , ee malum mtb ler yorar adamı , mtb ler uzun yolda mantara bağlar aga , mtb lerde hız namına bişey yoktur( baya bir önyargı sezdim ben ) ,neyse işte dağ yolunda asfaltta tırmanıştasınız , aniden ıslıklar çalarak , kahkaha atarak “yardırrr coniiiiiiiiiii ahahahahahah eziğe bak yaaaaaa ” nidaları eşliğinde kalabalık bir Yol bisikletli turcu takımı yanınızdan roket gibi geçtiler, eee hacım napacan bakim şimdi ?

A) Olm bak zaten bu “yol mu , mtb mi kaosunda kalakalmışım kafam bozuk , durmadan kendimi sorguluyorum, durmadan kabuslar görüyorum. Sınav mınav dinlemem bırakırım kağıdı dalarım sana burda haa yeter lannnnn ırkçılık yapmayın hepimiz kardeşizzzzzz.
B) Edriyınnnnnnnnnnnnnnnnnnn.
C) Hiç istifimi bozmazdım aga adamlar beni geçtiler ama iki detayı atladılar; Birincisi altımdaki bir üst seviye mtb , ikincisi dağ yolundayız , kırarım direksiyonu dağ yolundan aşağı, onlar yardırsın dursun asfaltta ben dağ yolundan aşağı , asfaltın devamına inerim onlar daha rampayı çıkamadan en az 5 km fark atarım bilader ; Aklını alırım onların aklınıııııı.
D) Güzel fikir lan bak bu hiç aklıma gelmemişti .


BWCI-winecountry-biking-11

Soru 5 : “Sevdim seni bir kere , başkasını sevemem , deli diyorlar bana , desinler değişemem, desinler değişemem…Sevgi anlaşmak değildir nedensizde sevilir , bazen küçük bir an için ömür bile verilir” Sözü ve müziği Türk sanatçı Özdemir Erdoğan’ a ait olan bu eserde sanatçı neye işaret etmektedir?

A) Mtb candır , Mtb aşktır Yol patlıcandır , bi anlık hevestir.
B) Kıraathane , kütüphane ,kafeterya gibi yerler kitap dergi benzeri şeyleri okumak için idealdir. ( Eğer sizde doğanın kucağında , kuş cıvıltıları arasında , enfes bir kahvaltı yapmak ve ailenizle hoş saatler geçirmek isterseniz sizleri Londranın 5 km dışında Yer alan “Braxton kardeşler et mangal salonu” na bekliyoruz… Giderken sağda , gelirken solda )
C) Bisiklet aşkı geçici bir heves değildir , kadındır gelir gider ama pisletin senin hep yanındadır.
D) Hangisi?

tabela

Bir cevap yazın