“Başlangıç seviyesi MTB” ciyi üzen hareketler–stefanınki usta

Merhaba forumdaşım nasılsın ?
Ben iyi değilim…
Hatta feysbukumda şimdi bildirim attım ( “Stefaninki usta sinirli hissediyor ” , utanmadım bunun üstüne starbuksta yer bildirim atıp lattemi yudumlarken selfi de paylaştım ve bunu yaparken kave bardağındaki “sıtar buks ” markasına zoom da yaptım. Yok bu “zoom” bildiğimiz esnediği genelde pek görülmeyen maşa markası olan değil yani yakın çekim yaptım canım )

Neyse geçelim konumuza .Öncelikle “başlangıç seviyesi” tanımını ilk icat eden arkadaş kimse kahrolsun ; ve cümle içinde kullanmayı da başaran ilk insan da grip olup en önemli manita randevusunda kızın yüzüne yüzüne hapşursun emi .
Bu seviyedeki piskeletçileri üzen şeyleri listelemek istiyorum…

r-CYCLING-AND-SEXUAL-HEALTH-600x275.jpg

…………
1: Bir başlangıç seviyesi mtb ci sayibinden komda favori listesine aldığı mtb nin “yayında değil” bildirimini almaktan çok hüzünlenir.
LÜtfeeeeeeeeen yapmayalım böyle şeyler , adam hayattan her soğuduğu anda o ilana bakıp rahatlıyor bilader sen niye adamın yaşama sevincini elinden alıyosun zalım mısın ala ala .

cycling-sex-appeal-3.jpg

2.Bir başlangıç seviyesi mtb ci yolda başka bi
r mtb ciyle karşılaştığında selam verip muhabete geçtiğinde göz ucuyla piskeletinn kompedantlarını süzer ( kompedant yazıyorum diye “bazı” arkadaşlar bozuluyor ben masus yazıyorum bunu. Zaten yabancı olan bir kelimeyi iyice deforme etmek hoşuma gidiyor napimm )
compenantlarını süzer yada ( bu da olmadı neyse )
Bu olay esnasında o garibanla göz göze gelmemeye dikkat edin ve ezmeyin adamı .Bunun yerine “_Kelepir denk geldi aldım ” , “işimizi görüyor işte problem değil” gibi ılımlı laflar edin

Hand-Cycles.jpg

3. Bir başlangıç seviyesi mtb ci zaten
o seviyede olduğundan içinde gizli eziklik hisseden kişidir .Dostluğun güçlenmesi için “_ bilader ben seni bu seviyenle de seviyorum ama eminim uzman olduğun başka bir alan vardır” gbi konuşmalar yapın . O da başlasın tamir ettiği musluk contalarını, eski sevgililerini , Fener cimbom maçında kadıköy meydanında cimbom formasıyla dolaşırken üstüne atlıyan 50 fenerliyi nasıl haşat ettiğini ne bileyim ben , bodrumda tatil yaparken kendine çıkma teklifi yapan ünlü mankenleri nasıl red ettiğini ( bu da çok palavracı çıktı ya neyse ) felan anlatsın rahatlasın çocuk.

4.Bir başlangıç seviyesi mtb ci bulun karşınıza oturtun , br bardak suyun yanında mavi ve kırmızı hapları önüne koyarak “tis is riıl wörld neo ” deyin oda tavşanı takip etsin .( hangi tavşanı mı ?? lan yine mi sen çıldırcam ya git başımdan yaaa belamısın bilader bak gemlikliyim dalarım sana bu son uyarım )
28BGM-CYCLERCITY_1_1771132g.jpg
5.Bir başlangıç seviyesi mtb ci ying y
ang felsefesine çok yatkındır ve piskeletini fenk şui ye göre tasarlar. O yüzden onun yanında çinden aldığınız ürünleri ( aksesuar olur , göbek seti olur ne bilim tayt olur neyse işte ) kötülemeyin adam yink yank felsefeside çin menşeiili olduğundan bunu hakaret sayabilir .

6.Bir başlangıç seviyesi mtb ci 20 bin a
vroluk downhill piskeletle bir adaya düşsse yanında götüreceği 3 şey alyan takımı , zincir yağı ve çeşitli renklerde oje olacağından sizde yanınızda sucuklu tost , domestos çamaşır suyu ve bol miktarda kaşar peyniri götüründe orada karışık tost yaparsınız üzülmesin çocuk.
Urban-heat-island500.jpg

7.Benim başlangıç seviyesi bir a
rkadaşım vardı , piskeletini apartman boşluğuna 8 çeşit kilitle bağlardı.
sabah bir bakıyor piskelete hırsız bazı kilitleri kesmiş ama çalmayı başaramamış bu sefer sırf adamı üzmek için kadroya beyaz ojeyle ” bunu yazan tosun ” yazıp kaçmış. O hırsızı yakalarsanız bana teslim edin onunla özel ilgilenecem .Çok üzüldü çocuk yaaa ayıptır…..

Neyse şimdilik bu kadar… Sizlerde isterseniz eklemeler yapabilirsiniz .

Hiper aktif bir çalışma olur böylece yok lan pardon interaktifmiydi neydi ondan işte
_71535.jpg

 

 

Bir cevap yazın