Cesika ve profösör Recai’nin Central park orman turu

Cesika ve profösör Recai’nin Central park orman turu

11
Öncelikle tüm mtb cilere ışığın ,aşkın, kelebek kanadında saklı sevginin tüm çakralarına belenmesini dilerim. Adım Recai ,53 Yaşındayım 2 çocuk babası, 12 kedi dayısı, 5 pitbull eltisi ve 45 adette iguanna dünürüyüm.

Mişigın üniversitesinde “pozitif düşünce” , “paralel evrende yaşam var mı varsa da buna yaşammı denir”,Sevgili olmak anatomisi ve orta 2 hayat bilgisi dersleri veriyorum.

bono

Niyorkcity ye yaptığım bir iş gezisi esnasında önce en sevdiğim Türk restoranı “Öz mişigınlılar kebab pide lahmacun house”unda acılı portakallı ördek ve üstüne yediğim salyangoz tatlısından sonra biraz yağ eritmek maksadıyla sentırıl parka geçtim.

3021-Central_Park-Sheep_Meadow

Yürürken önce ense kökümde , daha sonrasında yanağımda güçlü bir rüzgar hissettim , noluyo lan diye kafamı çevirirken birden havada uçan ve bana agresif bir tavırla çarpan , önce ufo mu bastı lan sentırıl parkı dedirten sonrasında üstümde başımda hissettiğim çamurlardan bir mtb olduğunu fark ettiğim bisikletle kendimi yerde bulmam bir oldu.

 

Arkadaş 1 saat sonra seminerim var , üstüme giymişim yepyeni şanel marka takımı şu halime bak ; Malatya köylerinden şehre yürüyen talebelere döndük iyi mi?

Üstelik yepyeni akademik makalem “En pozitif adam en delikanlı adamdır” da elimden fırladı gitti. Gözlüklerim de uçtu bi tarafa, ana bacı sövsem diyecekler ki “ba ba ba şuna bak koskoca mişigın universitesine profosör olmuş adam olamamış” haklılar da ne diyim ki?

Ellerimle makaleyi ve gözlüklerimi ararken sıcacık , yumuşacık , sevgi dolu hani hanımeller kurabiyesi tadında bir el ellerime dokundu ve gözlüklerimi elime verdi . İyi, elime aldım resmen tamam mı? rahatladınsa devam ediyorum.

woman-fell-off-mountain-bike-young-42128793
Gözlüklerimi taktım bide ne göreyim parlak pembe kasklı uzun sarı saçları anadolunun başaklarını andıran bir gacı .( EVET gacı dedim benim gbi koskoca profösöre yakışmadı farkındayım tamam len bayan diyeyim )
Bana çok içten bi sesle ” soriiiii pilizzzzzz ” dedi.

“No problım” dedim ama içimden de sövdüm Türküz sonuçta…
Kaskını çıkardı ve umarsızca kafasını sağa sola sallayıp saçlarını dağıttı. ( O anda içimde çalan şarkı ; Küçük Ceylan dan “saçlarını dağıtırsınnnnnn , rüzgarlaraaaa bırakırrrrsınnnn)
Saçlarını savuruşu gerçi çok estetik sayılmazdı be… Hani belgesellerde aslanlar avlanınca erkek aslan gelip etin en löpçiğini yemek için bi kükrer kafasını sallar ya ona benzer bişeydi…

bike-central-park-ond-summer-style-windsor-smith-black-chunk-cap-overalls
Biraz yurüyelim mi teklifinde bulundum , no dedi vijdansız hayın ,zalımın gızı. Ulan koskoca profosorum ben beee sana mı kaldık sidikli.

Çok kızdım fakat meğer kızın derdi başkaymış. Bisikletini tamirciye götürecekmiş orada bırakamazmış. Hadi gittik tamirciye ..

Tamirci dükkanı sentırılın hemen karşı kilisesinin kapısına sırtını dayıyosun dümdüz 50 metre gidiyosun tam orası.

article-0-1A637638000005DC-653_634x985
Dükkanın adı ” Hakiki kentakili Ceymis ustanın yeri” Güzel dukkan ama adam soğuk birader . İngiliz kökenliymiş totoş zaten kıl oldum adama. Bisikletlerin fiyatlarını soruyorum bi of pof çekmeler , kısa kısa yanıt vermeler şekiller o biçim. Ulan ben senin bütün eyaletini satın alamasam da alırım baya bi yer. Havan kime?

Richard Lugner
Şu bisiklet kaç para birader? ” _ Üzgünüm bayım o sizin segmentinize uygun sayılmaz.”
Bu bisikleti fişssiz alsak kaça olur ? “Pardon üzgünüm anlamadım”
Bu bisikletin kadrosu kaç gram? “Ölçmedik”
Tam tipik ingiliz yani anlıcan…

Neyse Cesikacımla mtb sinin viteslerini bi üst segmente yükseltip tourney yaptıktan sonra bana da 4500 dolara bir tane çift amortisorlu çelik kadro beldesan alıp çıktık, oradan doğru sentrıl parka gittik.

Deutscher Filmball award 2015 at Bayerischer Hof. Featuring: Cathy Schmitz, Richard Lugner Where: Munich, Germany When: 18 Jan 2015 Credit: Franco Gulotta/WENN.com

 

O orman senin bu taşlık arazi benim akşama kadar dolandık durduk. Cep telefonuma baktığımda 33 adet cevapsız çağrı , 21 adet te şaypa mesajı gördüm ama sallamadım. Seminerde yalan oldu ama problem değil ben aşkı sevgiyi anlayışı mücadeleyi mtb yaşamında buldum .Sorun değil dostum.

2012-09-10-CP_BankRockBayampBridge_AfterResto_Fallcopy