Gülerken düşündüren…düşündürürken ee..giriş seviye MTB candır!

NALETLİ DAĞ

(1.ci cd özeti : Berke manitasından tekmeyi yiyince bunalıma girip zengin kankalarınıda alarak isviçre dağlarındaki villada tatil yaparak bir yandan mtbleri ile dağ gezileri yapmayı bunu stravadan ve instagramdan paylaşmayı planlar…)

Diğer yazılar için tıklayınız…

 

MUTLULUK NEDİR?

İlk okulda Derya diye bi kızı sevdik , daha evel de bahsetmiştim hatırlarsanız, bi cacık olmadı o işten. Sanırım benim yaşamım o ilk başarısızlığımla da ilintili biraz.

Sayibinden Sitesinde Pahalı piskeleti ucuza nasıl alabilirsin?

Öncelikle meraba yegenim.

Anlıyorum heyecanlısın , piskeletine atlayıp dağlarda kırlarda iks kanturi mekanlarda akmak istiyorsun , Belki de mahallende çok sevdiğin kızın dikkatini çekme arifesinde planların var ( ani frenle takla atmak , çamurlu caddelerde hoplaya hoplaya dolanmak , bakkaldan dönerken tam gaz

Başlangıç seviyesi mtbciyi üzen hareketler

Merhaba forumdaşım nasılsın ?
Ben iyi değilim…
Hatta feysbukumda şimdi bildirim attım ( “Stefaninki usta sinirli hissediyor ” , utanmadım bunun üstüne starbuksta yer bildirim atıp lattemi yudumlarken selfi de paylaştım ve bunu yaparken kave bardağındaki “sıtar buks ” markasına zoom da yaptım. Yok bu “zoom” bildiğimiz esnediği genelde pek görülmeyen maşa markası olan değil yani yakın çekim yaptım canım )

Oxford Üniversitesi DOWNHILL-FREERIDE yetenek sınavı TEST SORULARI 2016

Soru 1 : V frenli , çelik kadro , 3×7 shimano tourney çekiş sistemine sahip ,ön arka çelik yay amortisörlü bir market bisikleti aldınız ; İlk yapacağınız şey ne olurdu?

A) Hemen resmini çekip ÖzLondralılar bisiklet forum sitesine girer , compenentlerini sıralar ve acaba upgrade yapsam mı? diye konu açardım.

Ayşe abla rüyamda riyanna ile dağdan iniyorduk (rüya tabirleri köşesi)

Merhaba ayşe abla ,
Köşenizi evimin en köşesinde zevkle , beğenerek bazen umarsızca sinirlenerek okuyorum. Bazen de spor sayfasına direk geçiyorum özür dilerim.
Rüyama gelince ;
Abla sahibinden komdan aldığım arka – ön – yan full amörtisorlu beldesan bisikletimle dağ başındayım

Cesika ve profösör Recai’nin Central park orman turu

Öncelikle tüm mtb cilere ışığın ,aşkın, kelebek kanadında saklı sevginin tüm çakralarına belenmesini dilerim. Adım Recai ,53 Yaşındayım 2 çocuk babası, 12 kedi dayısı, 5 pitbull eltisi ve 45 adette iguanna dünürüyüm.

Bağyandan satlık piskelet (sahibimden.kom)

Adım Feride 34 yaşındayım.
Kocam cevdet”in sevgilisi ” sarı fırtına” yı o zalımdan gizli satıyorum.
Niye mi dur anlatayım.

Mazeretim Var ; Kibirliyim Ben ( Ego ve kibir üzerine )

__Naber lan, nerelerdesin sen kaç zamandır keranacı ?
_”Cevatçım meşkul adamım ben , yeni araba aldım .SIFIR! banka taksitlerini ödüyorum , hanım 2 + 1 e de biraz burun kıvırıyordu, aldık bir dubleks işte onu da ödüyoruz bankaya…”
__Lan ben seni sordum seniiiiiii???

BAŞLANGIÇ Seviyesisin, BAŞLANGIÇ kalacaksın…

Öncelikle şu fon muziğini verelim alttan ; var ya yeşilçam müziği, hani ölen eski yıldızlarımızın geçtiği acıklı şarkı.
Öyle ifil ifil çalsın fonumuz

Başlangıç seviyesisin öyle kalacaksın Part 2-3 HAREKETE GEÇME ZAMANI

Planıma göre 2 adam tutup okulun arka bahçesindeki kömürlükte saklanacaktım , o anlaştığım iki eleman aşkıma , nazlı yarime salça olacaklardı, bense aniden iyiliğin sembolü, efendiliğin kalesi bir beyaz ninja olarak ortaya çıkıp çocukları bi güzel pataklayacaktım kaçarken de yüzümü hafif gösterip onun kalbine , duygularına aşk iksirimi zerk edip uzaklaşacaktım oradan…Öyle mi oldu sizce?

Maymun Pençesi…

Çing peng (biz ona kısaca Ç diyelim…yok çok kısa oldu ya, Çing Pen iyi lan, ben sandım uzun bir isim, tufaya geldi, pardon) Çin in Pekin şehrinde yaşayan ,pirinç yiyen fakat büyük hayalleri olan bir gençtir.